Виробники

Інформація

Доставка і оплата

Доставка по Україні

- Доставка здійснюється по всій території України транспортною компанією "Нова Пошта"

- Час доставки, зазвичай, становить 1-3 дні

Адреси представництв Нової пошти у вашому місті  ТУТ

- Після підтвердження, Ваше замовлення відправляється на вказане відділення у Вашому місті.

- На наступний день після відправки замовлення, ми розсилаємо SMS повідомлення з номером ТТН. Якщо до 12.00 Ви не отримали від нас таке повідомлення, будь ласка, зв'яжіться c менеджером

Відстежити Ваше замовлення можна ТУТ

- Замовлення необхідно отримати протягом 4днів після його прибуття

- При отриманні при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Покупець оплачує транспортні витрати

- Просимо Вас перевіряти цілісність упаковки і комплектацію замовлення під час отримання у відділенні пошти. У разі виявлення будь-яких пошкоджень упаковки, недостачі товару або у випадку, якщо упаковка товару, що знаходиться всередині посилки пошкоджена (порушена цілісність захисної плівки), Покупець повинен спільно з працівником компанії "Нова Пошта" скласти Акт прийому-передачі, в якому необхідно зафіксувати пошкодження упаковки або товару, факти недостачі товару і т.п. Після чого зв'язатися з менеджером Інтернет-магазину.

- Претензії щодо недокомплектації або недостачі товару в посилці не приймаються, в разі якщо Покупець виявляє це за межами відділення компанії "Нова Пошта". Будь ласка, перевіряйте посилки при отриманні та підписуйте експрес-накладну після того, як переконаєтеся в цілісності й комплектації відправлення. В іншому випадку відповідальність з компанії "Нова Пошта" за посилку знімається.

- Інтернет магазин BodyFuel.com.ua не несе відповідальності за доставку!
Інформація про оплату

1. Передплата (ПриватБанк, Приват24).

Після того, як наш менеджер у телефонному режимі уточнить всі необхідні деталі, Вам будуть відправлені реквізити для оплати замовлення. Відправка товару в пункт призначення здійснюється тільки після 100% -ї передплати та отримання нами цих коштів. Гроші надходять на рахунок протягом 5 хвилин (в крайньому випадку - 1-2 дні).

При отриманні посилки Ви оплачуєте тільки доставку (від 25 грн і вище - залежно від ваги).

2. Післяплата (оплата при отриманні).

Замовлення надсилається у вказане Вами відділення компанії "Нова Пошта". Оплата відбувається при отриманні Вами посилки у відділенні компанії "Нова Пошта".

При отриманні посилки Ви оплачуєте: вартість замовлення + доставку (від 25 грн і вище залежно від ваги) + (2,5% від суми замовлення + 20 грн) за пересилання грошей до нас. Це тарифи компанії "Нова Пошта.